Гра Тачки: Гонки по офісу!!

  Ігри » Ігри Тачки » Гра Тачки: Гонки по офісу!!
  Оцінка: 1039 очок, Голосів: 245

  Опис Гри:

  Прогнати рутину з вашої робочої обстановки або навчальних буднів дуже легко. Для цього вам всього лише потрібно почати прямо зараз грати в нашу нову і супер цікаву гру "Тачки: Гонки по офісу".

  В нашій грі у вас буде можливість ганяти по вашому офісу на дуже кльовій тачці прямо на вашому офісному столі! Це просто фантастична гра. Адже ви напевно не один раз мріяли покататися по вашому офісу і підняти вашим колегам настрій.

  Для управління в нашій грі "Тачки: Гонки по офісу" вам необхідно використовувати клавішу зі стрілкою вгору для того, щоб ви могли почати вашу гонку, а для того, щоб надавати вашому автомобілю прискорення - не відпускайте її.

  Підстрибуючи на перешкодах, які уготовані вашому автомобілю в нашій грі "Тачки: Гонки по офісу", ваша машина дуже сильно ризикує перевернутися. Для того, щоб цієї халепи не сталося з вашим улюбленим автомобілем, вам необхідно буде вирівнювати його клавішами зі стрілками вправо або вліво.

  А при натисканні на пробіл, ви змусите вашу машину підстрибнути. Якщо у вас виникне бажання і жага швидкості, ви можете включити турбо режим натиснувши на кнопку Z.

  Якщо ви хочете окрім захоплюючої гонки заробити ще очки, тоді вам необхідно буде робити сальто, і тоді ви можете отримати зайві 500 очок!

  Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015 Mult family Games | Правовласникам