Гра Фініс і Ферб: Квадратний пазл

  Ігри » Ігри Фініс і Ферб » Гра Фініс і Ферб: Квадратний пазл
  Оцінка: 1048 очок, Голосів: 252

  Опис Гри:

  Пропонуємо вашій увазі чергову дуже захоплюючу логічну гру-пазл "Фініс і Ферб: Квадратний пазл". Це ще одна гра з серії логічних ігор з вже відомими вам героями Фініксом і Фербом. В якій вам потрібно зібрати дуже незвичайний пазл, який складається з безлічі квадратних частин.

  Картинка-підказка, яка присутня в нашій грі "Фініс і Ферб: Квадратний пазл", вже попередньо розбита на шматочки, які підходять за розміром, і все, що вам буде необхідно зробити в нашій грі, це просто знайти потрібний і правильний пазл і перетягнути на нього потрібну детальку вашого пазла.

  Але пам'ятайте, що вам потрібно дуже постаратися зробити цей процес, як можна швидше, для того, щоб заробити якомога більше очок.

  Наша гра "Фініс і Ферб: Квадратний пазл" не тільки дуже захоплююча і цікава, але вона здатна тренувати вашу пам'ять і уважність до деталей, що може бути дуже корисним у вашому реальному житті.

  Починайте грати в нашу гру прямо зараз, і ви побачите, наскільки це захоплююче заняття складати потрібні шматочки пазла на спеціально відведене для них місце.

  Ми віримо що у вас все обов'язково вийде і в нашій грі ви заробите дуже багато очок.

  Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам