Гра Фініс і Ферб 2 - Грати онлайн безкоштовно!

  Ігри » Ігри Фініс і Ферб » Гра Фініс і Ферб 2 - Грати онлайн безкоштовно!
  Оцінка: 3186 очок, Голосів: 740

  Опис Гри:

  Пропонуємо вашій увазі нову і дуже захоплюючу динамічну гру "Фініс і Ферб 2".

  У цій грі наші головні герої - Фінікс і Ферб, побудували дуже і дуже величезну бурову машину, яка називається - Дрілл Майстер 5000, для того щоб дістатися до самого центру нашої Землі. І як завжди, за цим дуже захоплюючим заняттям, їх помітила Кендіс.

  Вона як справжня заучка, намірилася зняти ці дуже небезпечні для Землі витівки її знайомих на свою відео камеру, щоб потім їм могло дістатися від мами за повною програмою і наша дівчина пішла за ними в дірку, яку вже встигла просвердлити бурова машина. Але там її захопили в полон дуже небезпечні і злісні підземні кроти. А в цей час бур вже перегрівся і машина наших героїв перестала бурити. Зі свого укриття наші хлопці помітили, що їх сестру викрали і вирішили, як справжні лицарі, визволити її з полону кротів.

  Однак, для того, щоб продовжувати їх рух, їм необхідно відремонтувати бур. Для його ремонту їм потрібні алмази, але на щастя вони в цьому місці у великій кількості. Єдиною складністю в даній ситуації - не потрапити в лапи монстрів і сліпих кротів.

  Для того, щоб звільнити свою сестру, нашим братам доведеться проявити свою кмітливість і спритність. На кожному з рівнів гри "Фініс і Ферб 2" головною метою є збирання необхідної кількості алмазів. Наші дорогоцінні камені розподілені по всьому лабіринту і обороняються сліпими лиходіями.

  Кроти охороняють цю місцевість дуже ретельно, і нашим героям нічого іншого не залишається, як тільки скористатися зручним моментом і за спиною у злих кротів вкрасти потрібні їм діаманти, після чого вони зможуть перебратися в іншій відсік підземного лабіринту.

  А після того, як наші герої зберуть всі алмази, їм необхідно буде повертатися назад до їх бурової машини.

  І звичайно ж, іноді так трапляється що злі кроти виявляються спритнішими за наших героїв, тоді вони відкуповуються від них кісточкою.

  Але вам варто бути дуже обережними, адже кісточки це не панацея, так як їх кількість обмежена, і за кожну кісточку з вас будуть знімати по цілих 500 очок. Однак є вихід з цієї ситуації, кісточки можна поповнювати, збираючи їх у дуже затишних місцях підземного лабіринту.

  А також у цих лабіринтах можна зустрічати і спеціальні музичні бонуси, які змушують злих кротів танцювати і не помічати в цей час наших братів. І ще є один момент, наші кроти не переносять яскравого світла і з допомогою ліхтаря ви можете хоч і не на довго , але засліпити тих лиходіїв.

  Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам