Гра Фініс і Ферб проти роботів

  Ігри » Ігри Фініс і Ферб » Гра Фініс і Ферб проти роботів
  Оцінка: 4841 очок, Голосів: 1145

  Опис Гри:

  Якщо ви думаєте, що головний лиходій - це доктор Хайнц Дуфеншмітц, то ми хочемо вас розчарувати, і ви будете здивовані, коли дізнаєтесь, що є лиходії і страшніше і небезпечніше за доктора.

  У нашій грі "Фініс і Ферб проти роботів" вам потрібно допомогти нашим героям Фінісу і Фербу в їх боротьбі проти чергових лиходіїв, у яких з'явилися погані наміри.

  Всім відомо що паралельним світи існують. А в цьому паралельному світі у нашого злісного знайомого лікаря, є такий самий злісний двійник, який раптом вирішив захопити нашу планету і він вже вторгся зі своєї злісною армією роботів на нашу Землю.

  Але на щастя для землян і не щастя для цього злобного двійника доктора, Фініс і ферб як раз опинилися неподалік і зможуть дати відсіч армії роботів і відбити атаку при використанні власних божевільних винаходів.

  Вам потрібно допомогти нашим відважним героям вірно використовувати їх винаходи для отримання перемоги у армії роботів і врятувати нашу Землю від оволодіння нею злим двійником доктора Хайнц Дуфеншмітца.

  Ми впевнені, що наша гра "Фініс і Ферб проти роботів" не залишить вас байдужим до долі наших героїв і всіх землян. І ви разом з нашими відважними героями переможете цих злих роботів.

  Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам