Гра Мадагаскар 3 - Грати онлайн безкоштовно!

  Ігри » Ігри Мадагаскар » Гра Мадагаскар 3 - Грати онлайн безкоштовно!
  Оцінка: 650 очок, Голосів: 161

  Опис Гри:

  Сьогодні вашій увазі пропонуємо чергову яскраву гру з серії пригод персонажів з мультфільму Мадагаскар - "Мадагаскар 3".

  Мультфільм "Мадагаскар" - був створений в 2005 році DreamWorks Animation. Героями цього барвистого, смішного і дуже захоплюючого мультфільму є ті хто живе в нью-йоркському зоопарку тварини: самозакоханий лев Алекс, дуже мрійлива зебра Марті, дуже весела гиппопотамша Глорія і постійно хворий жираф Мелман, які задоволені всім і навіть не уявляють своє життя за межами цього чудового місця. Але одного разу сталося так, що коли наші герої зустріли компанію дуже професійних шпигунів - пінгвінів, які дуже мріють повернутися на свою батьківщину Антарктиду, вирішили втекти разом з ними.

  У нашій грі "Мадагаскар 3" у вас є унікальна можливість взяти участь в пригодах ваших улюблених героїв.

  Сюжет цієї гри дуже простий. Наші звірята вирішили зіграти в улюблену гру - сніжки.

  Вони навіть встигли побудувати собі могутню фортецю і починають її обороняти. Для того щоб перемогти їх супротивників необхідно дуже влучно стріляти дуже великими сніжками і розставляти оборону для того, щоб захищати свою фортецю від снарядів вашого суперника.

  Наша гра "Мадагаскар 3" ще приваблива тим, що в неї можна грати вдвох. І тепер ви можете не тільки битися з комп'ютером, але і запустити сніжком у вашого друга в нашій грі "Мадагаскар 3".

  Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам