Гра циркачі Мадагаскар

  Ігри » Ігри Мадагаскар » Гра циркачі Мадагаскар
  Оцінка: 561 очок, Голосів: 135

  Опис Гри:

  Наші мультяшні герої улюбленого багатьма анімаційного мультфільму "Мадагаскар" весь час у пошуках нових пригод і професій. Цього разу вони захотіли спробувати свої сили в цирковому мистецтві у нашій онлайн-грі "Циркачі".

  У грі "Циркачі" наші головні персонажі спробують відшукати приховані предмети від яких залежить їх подальша кар'єра на арені цирку. Але наші герої дуже не уважні і вони потребують вашої допомоги.

  Для того, щоб ви змогли стати частиною команди та взяти участь у пошуках вам доведеться озброїтися комп'ютерною мишкою і дуже детально почати вивчення зображення, яке розміщене на вашому ігровому полі.

  Ви повинні бути максимально уважними і зібраними, адже тільки коли ви проявите вашу максимальну уважність ви зможете відшукати загублені нашими героями об'єкти, адже відразу ж виявити ці об'єкти вам не вдасться, як би ви цього не захотіли.

  Треба пам'ятати, що грати в цю гру вам необхідно на час, тобто проходження усіх рівнів гри має здійснюватися як можна швидше і оперативніше. За кожну зроблену вами помилку, ви можете втратити очки, тому постарайтеся робити мало помилок і ваш бюджет буде тільки наповнюватися новими бонусними балами.

  .

  Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам