Гра Мадагаскар 2: Снігові гонки

  Ігри » Ігри Мадагаскар » Гра Мадагаскар 2: Снігові гонки
  Оцінка: 613 очок, Голосів: 150

  Опис Гри:

  Якщо ви хочете повеселитися разом зі своїми друзями пінгвінами з Мадагаскару, тоді гра "Мадагаскар 2: Снігові гонки" - це саме те, що вам зараз необхідно!

  Наші відважні пінгвіни вирішили знову влаштувати чергові змагання і подивитися, хто ж зможе набрати якомога більшу кількість очок на крижаній швидкісній трасі. Ви ж знаєте, що наші сміливі пінгвіни дуже великі фахівці з плавання на животі по горах, і на цей раз пінгвіни вибрали для змагань ділянку на гладкій і похилій поверхні і дуже весело розважаються на ній.

  Ви маєте унікальну можливість вибрати одного з чотирьох відважних пінгвінів: Шкіпера, Ковальські, Ріко або Рядового і разом з ним відправитися на змагання на трасу.

  Ваша головна мета при проходженні слизької траси - збирати медальки, які будуть зустрічатися на вашому шляху. За них вам будуть нараховуватися очки, а ваша головна мета - набрати цих очок як можна більшу кількість. Ще на нашій трасі в нашій грі "Мадагаскар 2: Снігові гонки" вам будуть зустрічатися рибки, які є улюбленими ласощами для наших пінгвінів з Мадагаскару. Пам'ятайте, що кожна рибка додає вам здоров'я, яке вам буде дуже необхідне в цьому небезпечному заїзді.

  У нашій грі "Мадагаскар 2: Снігові гонки" на трасі наших пінгвінів чекають бонуси і вірні друзі, підступні перешкоди, снігові замети, різні ящики і дуже старі автомобільні покришки.

  Крім усього у вас буде безліч сюрпризів. Вам потрібно відкрити каналізаційний люк і тоді ви зможете опинитися під землею, де є дуже велика кількість очок.

  Трамплін - допоможе вам пролетіти невелику відстань і зібрати ще більшу кількість бонусів, які розташовані під землею та по іншому до цих бонусів не доїхати.

  Сніжний ком може захистити вас від перешкод, але при цьому ви повинні знаходиться в цьому комі і в такому випадку ви зможете безперешкодно збирати бонуси і нітрохи не турбуватися, що раптом у вас на шляху може з'явитися який-небудь ящик або ж покришки вас можуть зупинити.

  Якщо ви зіткнетеся з будь-якими з перерахованих вище перешкодами вони будуть віднімати у вашого пінгвіна дуже дорогоцінні очки здоров'я.

  Будьте дуже обережними і об'їжджайте всі перешкоди, як можна далі від перешкод, або ж в іншому випадку дуже багато очок вам не вдасться набрати.

  Ми впевнені, що в нашій грі "Мадагаскар 2: Снігові гонки" ви дуже весело проведете свій час.

  Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам