Гра Пінгвіни з Мадагаскару: Скайдавинг

  Ігри » Ігри Мадагаскар » Гра Пінгвіни з Мадагаскару: Скайдавинг

  Опис Гри:

  Мультфільм «Мадагаскар», студії DreamWorks Animation, - один з найбільш полуполярных. Герої мультфільму – яскраві, смішні, веселі, запам'ятовуються персонажі. Особливо запам'ятовуються (з перших хвилин своєї появи) пінгвіни: Ковальські («мозок» пінгвінів), Ріко (пінгвін-зброя), Шкіпер (капітан команди), Прапор (пінгвін-боєць). Умінням здійснювати грандіозні плани і смішні витівки, злагодженою роботою команди, непередбачуваністю і різноманітністю пінгвіни завоювали увагу та любов глядачів. Пінгвіни стали настільки популярними, що про них зняли не один мультсеріал, написали не одну захоплюючу гру. Розслабитися і забути на час про проблеми допоможе гра «Пінгвіни з Мадагаскару».

  Опис гри

  Перед грою показується коротке відео, яке допомагає зрозуміти, що далі буде відбуватися. Дія відбувається в літаку. Шкіпер натискає велику червону кнопку (кнопка екстреного відкриття дверей багажного відділу літака) – гра почалася. Пінгвіни люблять ризикувати, тому стрибок з парашута – це не для них: вони здійснюють вільне падіння, тримаючись один за одного. Команда, на чолі зі Шкіпером, направляється до мети (внизу їх чекає великий батут, щоб пом'якшити падіння). Сюжет гри розвивається в повітрі. Пустеля і спека оточують любителів екстриму. Але вірні друзі не такі прості, як здаються на перший погляд: приземлення відбувається успішно, пінгвіни приземляються ефектно і красиво.

  Суть гри

  Пінгвіни швидко згуртувалися в повітрі (скайдайвінг – це їх стихія), тепер завдання команди – зібрати якомога більше снеків: одна пачка снеків – це 100 балів, якщо пінгвінам вдасться проскочити крізь кільце снеків – це ще плюс 500 очей. Веселе музично супровід надає темп гри. Чим більше очей користувач набере, тим вище стає його рекорд. В небі Ріко, Прапора, Шкіпера і Ковальського підстерігають небезпеки: вантаж, що випав з літака (ящики), що летить по близькості літак. Якщо хлопці зіткнутися з летять повз них ящиком, то втратять 250 очей. Після того, як пінгвіни пролетять певну дистанцію, перед ними з'явитися мета червоного кольору. Якщо потрапити точно в центр мети – на рахунок гравця буде додатково додано 500 очей.

  Управління

  Керувати грою потрібно за допомогою миші. Ваша реакція, спритність, професійні навички управління мишкою – головні інструменти, які знадобляться, щоб домогтися успіху (поставити особистий рекорд, зібрати всі снеки, пройти крізь всі кільця снеків). Програмісти попрацювали над тим, щоб гра «Пінгвіни з Мадагаскару» була доступна всім і кожному (від самих маленьких чоловічків до дорослих особистостей). Вміння користуватися мишкою – все, що потрібно для насолоди дійсно цікавим додатком.

  Особливості гри:

  • - висока якість графіки (ширяють хмари надають грі природності, реалістичності);
  • - доступність (у гру можна грати абсолютно безкоштовно);
  • - гру можна встановити як мобільний додаток;
  • - пінгвіни летять кожен у своєму становищі, але їх становище змінюється при проходженні крізь кільця;
  • - проста в управлінні (на комп'ютері управління здійснюється за допомогою миші, а на телефоні за допомогою повороту екрану).

  Інтерфейс гри

  Перед користувачем відкривається вікно, на якому можна побачити такі компоненти:

  • - кнопка зі знаком ноти в центрі (при натисканні на неї можна вимкнути або включити звукові ефекти);
  • - біла кнопка підказок;
  • - кнопка виклику меню програми;
  • - кнопка, що дозволяє обнулити рахунок;
  • - рядок «SCORE», в якій відображається результат гри.
  .

  Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015 Mult family Games | Правовласникам