Гра Створи свої Тачки

  Ігри » Ігри Тачки » Гра Створи свої Тачки
  Оцінка: 907 очок, Голосів: 208

  Опис Гри:

  Пропонуємо вашій увазі дуже цікаву і захопливу гру-розмальовку "Створи свої Тачки", в якій ви можете вдосконалити ваше вміння малювати онлайн.

  Крім можливості проявити свої художні можливості, в нашій грі вам потрібно малювати і розфарбовувати найпопулярніших героїв з мультфільму про автомобілі - Тачки.

  Якщо у вас є геніальні ідеї для створення власного персонажа для мультфільму Тачки, наша гра "Створи свої Тачки " створена саме для вас і напевно вам дуже сподобається.

  У даній грі у вас буде можливість намалювати вашого героя так, як вам тільки заманеться, а потім, самостійно його розфарбувати. Причому в нашій грі ви можете малювати все повністю лише від руки, а можете скористатися вбудованими функціями, які передбачені в нашій грі "Створи свої Тачки " і використовувати вже готові заготовки геометричних фігур або навіть цілі начерки з великих частин автомобіля.

  Все дуже цікаво і просто. Як тільки ви почнете грати в нашу гру "Створи свої Тачки " - ви забудете про час і поринете в художній світ малювання і размальовок з головою.

  Вам обов'язково буде дуже цікаво створювати ваших власних персонажів.

  Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015 Mult family Games | Правовласникам