Гра Бетмен літає у ночі

  Ігри » Ігри Бетмен » Гра Бетмен літає у ночі
  Оцінка: 320 очок, Голосів: 83

  Опис Гри:

  Пропонуємо всім шанувальникам супергероя Бетмена, зіграти в нашу нову дуже цікаву і динамічну гру "Бетмен літає в ночі", в якій вам належить допомогти нашому герою Бетмену у перемозі над черговими лиходіями, які хочуть захопити нашу планету.

  В нашій грі супергероєві належить виконати дуже термінове завдання, однак зробити це буде йому зовсім не просто! Його Бетмобіль був знищений в останньому дуже важливому завданні і тепер наш герой залишився без своїх супер коліс! Однак, справжній Темний Лицар не сумує і Бетмен вирішує використовувати свої Бет-крила!

  Вам необхідно буде допомогти нашому герою пролетіти на цих крилах ночі крізь нічне місто. Однак, звертаємо вашу увагу на те, що дорога сповнена різних непередбачених небезпек і вам потрібно уникати злісного негідника Пінгвіна, облітаючи будівлі, і намагаючись не потрапити під заморозку. Також будьте уважні, щоб не підірватися на підготовлених для Бетмена бомбах і динамитах. І не забувайте, що вам необхідно збирати підзарядку, адже без неї ви не зможете довго літати.

  Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам