Гра Даша втікає від монстрів

  Ігри » Даша Слідопит Ігри » Гра Даша втікає від монстрів
  Оцінка: 1250 очок, Голосів: 294

  Опис Гри:

  Ви у пошуках захоплюючої і небезпечної гри, в якій вашому героєві весь час потрібно тікати від переслідування монстрами рятуючи своє життя? Тоді гра "Монстри" - те що вам потрібно!

  Барвиста мультяшна гра "Монстри" крім свого мультяшного дизайну ще й пригодницька гра, в якій вам буде потрібно долати дуже важкі і несподівані рівні, але при цьому залишатися в живих.

  На всіх платформах у грі будуть знаходитися різні монстри, а вам і вашому головному героєві, їх необхідно уникати. І пам'ятайте, що будь-яке, навіть невелике, зіткнення з цими чудовиськами призведе до дуже серйозних проблем і наслідків. Такі зіткнення будуть віднімати у вашого героя ціле життя і ви можете програти гру після трьох таких дотиків. Вам варто бути уважним і обережним зберігаючи при цьому життя вашому героєві.

  Не потрібно довіряти монстрам, які мило виглядають. Ці милашки також завдадуть шкоди і заберуть життя героя.

  Будьте пильні і не поспішайте вперед, адже проходження рівнів гри не таке просте. Пам'ятайте: тихіше їдеш - далі будеш! Адже кожен ваш необдуманий крок може привести до втрати життя віртуального героя і попадання його в руки до кровожерливих монстрів, а вас приведе до поразки.

  .

  Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам