Гра Історія іграшок: Велика втеча

  Ігри » Ігри Історія іграшок » Гра Історія іграшок: Велика втеча
  Оцінка: 883 очок, Голосів: 232

  Опис Гри:

  Злий, неслухняний і дуже противний хлопчик на ім'я Сід, зовсім не вміє поводитися зі своїми іграшками, він навіть зловив чужі іграшки - Базза і ковбоя Вуді. А всі свої старі іграшки цей маленький негідник жахливо покалічив і тепер хоче те ж саме проробити і з нашими героями мультфільму про історію іграшок.

  Ця дуже проста, але весела гра "Історія іграшок: Велика втеча " відмінно підійде для самих маленьких фанатів яскравого мультфільму про історію іграшок.

  Злий хлопчик Сід, вирішивши, що якщо вже Базз космонавт, то він повинен обов'язково вміти літати, і маленький лиходій прив'язав космічного рейнджера до маленької ракеті і приготував його до польоту. І цей політ у житті нашого героя Лайтера, може бути останнім у його іграшковому житті. А тим часом, інший наш герой Вуді, лежить в замкненій кімнаті маленького лиходія, в оточенні моторошних монстрів, які Сід зробив з власними іграшками. Ситуація стає все більш відчайдушна і нашому Вуді дуже терміново потрібна ваша допомога. Не залиште улюбленого героя в біді, допоможіть йому вибратися з кімнати монстрів і врятувати свого друга.

  Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам