Гра бомбери на двох 7

  Оцінка: 302 очок, Голосів: 86

  Опис Гри:

  Гра Бомби перед тобою! А точніше, сьома частина знаменитої іграшки. Сюжет гри той же, що був і в попередніх версіях. Все, що тобі треба робити, так це бомбити що є сечі всіх і вся. Також в грі є нові можливості, про які ми розповімо нижче.

  Так, гру можна перевести на російську мову, що і рекомендується зробити відразу ж після її запуску. У даній версії доступно п'ять різних режимів. Перший з них являє собою аркаду, де ти повинен убити всіх ворогів. Другий режим дає можливість також квитаться з противниками, однак їх тут обмежена кількість. Загалом, тобі доведеться вбити десять ворогів. Третій режим передбачає збір ста монет. Забагато? Однак це буде весело – тільки спробуй. Четвертий режим – це етап, на якому потрібно збирати зірки. П'ятий етап виставить для тебе чудовиськ, яких ти повинен перемогти.

  Для початку вибери, скількома персонажами будеш керувати. Також ти можеш вибрати ворогів. В якому настрої ти сьогодні – скількох супротивників зможеш прибрати з поля зору? Далі вибирай рівні. Але і це ще не все. Адже ти також повинен вибрати локацію. Територій тут представлено дев'ять – є де розігнатися.

  .

  Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам