Гра Рататуй 2

  Ігри » Ігри Рататуй » Гра Рататуй 2
  Оцінка: 384 очок, Голосів: 99

  Опис Гри:

  Мультфільм "Рататуй" - це американський повнометражний анімаційний мультфільм-комедія. В якій розповідається про життя маленького щурика Ремі і його сім'ї, що живуть на горищі сільського будинку. І наш маленький герой володіє надзвичайно тонким відчуттям смаку і нюху. І мріє стати відомим кухарем - і у нього це обов'язково вийде!.

  Але, для того щоб стати справжнім професійним кухарем, мало просто розбиратися в різних поєднаннях смаків і відтінків. Приготування їжі - це дуже важка і відповідальна робота, яка вимагає умінь добре працювати ножем. Для нашого щурика Ремі, таке завдання, звичайно ж є найважчою частиною його роботи, адже коли ви дуже маленька мишка, впоратися з величезними столовими приладами дуже не просто. Але ми ж знаємо, що для Ремі не буває нездоланних перешкод, і з будь-якої складної життєвої і робочої ситуації, він завжди знайде правильний вихід.

  На цей раз наш міні герой записався на курси по роботі з ножем, і ви зможете йому допомогти оволодіти цим складним мистецтвом у нашій грі "Рататуй 2". Вам, разом з маленьким героєм, належить пройти всі приготовлені в грі випробування, а також навчитися якомога швидше і точніше розрізати всякі різні продукти харчування, керуючи ножем за допомогою мишки.

  Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам