Гра Валлі: Пошук деталей

  Ігри » Ігри Валлі » Гра Валлі: Пошук деталей
  Оцінка: 482 очок, Голосів: 115

  Опис Гри:

  Популярний у всьому світі мультфільм "Валлі» тільки при його появі на екранах, відразу ж сподобався маленькими і великими його глядачами! У ньому розповідається історія про пригоди робота Валлі, який дуже добрий і чуйний персонаж.

  Пропонуємо Вам зіграти в нашу нову дуже цікаву і класну гру "Валлі: Пошук деталей" про пригоди маленького і дуже добродушного робота Валлі.

  Наш маленький добродушний герой робот-прибиральник Валлі дуже любить збирати різноманітні старовинні прилади, пристосування і механізми, і на цей раз, він знайшов справжній плівковий фотоапарат. Після того, як він його полагодив за допомогою запасних деталей, наш маленький робот почав фотографувати все навколо. Але є маленька проблемка з тим, як йому проявити плівку, він не відразу зміг розібратися і в підсумку на кілька зроблених їм фотографіях проявилися фрагменти інших незрозумілих речей.

  У нашій грі "Валлі: Пошук деталей" вам належить допомогти нашому маленькому добродушному герою роботу Валлі знайти однакові фрагменти на зроблених фотографіях і виправити всі невдалі деталі на фотографії.

  Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015 Mult family Games | Правовласникам