Онлайн гра Бетмен - Втеча Джокера

  Ігри » Ігри Бетмен » Онлайн гра Бетмен - Втеча Джокера
  Оцінка: 323 очок, Голосів: 87

  Опис Гри:

  Ну чому ж злочинці, які сидять у в'язниці весь час норовлять від туди втекти? Адже їх все одно спіймають і додадуть термін! Але для дуже небезпечного злочинця з нереального міста Готема - Джокера, втеча, це чергова дуже захоплююча і небезпечна пригода. Ну не може цей любитель косметики сидіти без поганої справи.

  Сьогодні у вас є унікальна можливість взяти участь в захоплюючих пригодах нашого популярного у всьому світі героя американських коміксів, супергероя Бетмена зі злим розмальованим злочинцем, в нашій грі "Втеча Джокера".

  В сьогоднішній нашій грі "Втеча Джокера" вам належить грати за злісного дуже хитрого і кровожерного розфарбованого лиходія Джокера.

  У вас є унікальна можливість спробувати себе в ролі злочинця, і зробити його втечу з тюрми. А допоможуть вам в цьому: Панч і Джуді. Вперед до гри і відчуйте себе справжнім професійним злодієм Джокером!

  Управління в нашій грі "Втеча Джокера" ви можете здійснювати за допомогою мишки. Стрибайте і рухайтеся мишкою вліво і вправо для того, щоб приземлитися на Панча або ж Джуді, а так само не забувайте збирати всякі корисні речі для того, щоб Джокер міг стрибати все вище і вище використовуючи їх.

  Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам