Онлайн гра Одягни Бетмена

  Ігри » Ігри Бетмен » Онлайн гра Одягни Бетмена
  Оцінка: 411 очок, Голосів: 100

  Опис Гри:

  Як же важливо для кожної людини завжди мати дуже привабливий оригінальний зовнішній вигляд. А якщо це супергерой, який прийшов до нас прямо з американських коміксів? Краса зовнішнього вигляду дуже важлива і для супергероя Бетмена, і крім краси його вбрання, його одяг повинен бути дуже зручний в застосуванні!

  Наша гра може показати всі свої здібності у створенні ідеального образу для вашого улюбленого зоряного супергероя - Бетмена.

  Сьогодні вам належить одягнути справжнього супергероя і вибраний вами для нього наряд, повинен бути відповідний його супер статусу. Адже, не варто забувати про те, що наш герой - гроза для всіх злодіїв і негідників, які хочуть щоб нашим світом правило зло.

  Використовуйте вашу фантазію стиліста і дизайнера для того, щоб ви змогли домогтися максимальних результатів і здивувати навіть самого супергероя, який вже і не сподівався, що йому коли-небудь випаде такий шанс змінити свій зовнішній вигляд і хтось придумає для нього новий образ.

  У нашій грі "Одягни Темного Лицаря" у вас буде дуже велика кількість різноманітних нарядів, так що все в ваших руках і імідж нашого героя - так само.

  Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам