Онлайн гра Бетмен 2 - Гонитва в Готем Сіті

  Ігри » Ігри Бетмен » Онлайн гра Бетмен 2 - Гонитва в Готем Сіті
  Оцінка: 765 очок, Голосів: 188

  Опис Гри:

  Як же пощастило славному вигаданому містечку Готэму в тому, що в його межах проживає справжній борець з несправедливістю і всіма проявами зла і злочинності, супергерой з коміксів - Бетмен!

  Мешканці такого міста можуть спати спокійно, коли їх рідне місто летить патрулювати справжня легенда серед супергероїв.

  Наша нова і дуже захоплююча гра "Гра Бетмен 2 - Гонитва в Готем Сіті" - це чергова класична платформна екшен гра з вашими улюбленими героями фільму про Бетмена. В головній ролі якої звичайно ж буде сам Бетмен.

  Нічні вулиці міста Готема завжди таять у собі небезпеку і всілякі неприємності для тих, хто вирішив ними прогулятися. Але для нашого Бетмена, ці вулиці - безпосереднє місце роботи. Адже наш герой покаже кожному лиходієві його місце та надає по вухах кожному по заслугам. А за кожне таке повчання вами лиходіїв, в нашій грі "Гра Бетмен 2 - Гонитва в Готем Сіті", ви можете отримувати ще й очки! У вас є унікальна можливість поборотися зі злом в ролі самого Бетмена і за це ще й отримати очки!

  Адже ніхто на нашій планеті не може зрівнятися по силі і відвазі і навичками в бойових мистецтвах з нашим Бетменом! Його супергеройські удари, кидки, підсічки та підкати - для нашого супергероя звичайна справа, якою його не можливо здивувати, але здивованими залишаться ті лиходії, які надумають утнути яке-небудь зло на вулицях Готема.

  Все що вам потрібно для того, щоб відмінно провести час - це почати грати в нашу гру "Гра Бетмен 2 - Гонитва в Готем Сіті" прямо зараз і у вас буде можливість набирати очки, бити всіх злочинців Готема, ковзати як справжній супергерой і просто отримувати задоволення від нашої гри!

  Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам