Онлайн гра Бетмен - Лабіринт з прибульцями

  Ігри » Ігри Бетмен » Онлайн гра Бетмен - Лабіринт з прибульцями
  Оцінка: 370 очок, Голосів: 94

  Опис Гри:

  Кого-кого, а нашого супергероя Бетмена, присутність інопланетного розуму в його улюбленому місті Готем, вже точно не здивує. Напевно він сам має інопланетне походження і точно знайде спільну мову з інопланетянами. А перевірити це ви можете прямо зараз у нашій грі "Лабіринт з прибульцями". Крім того, не відомо з якими намірами ці гості відвідали Готем. Можливо вони хочуть додати нашому супергероєві роботи, якої і без них у нього предостатньо з лиходіями.

  Починайте грати прямо зараз в нашу гру "Лабіринт з прибульцями" і ви можете взяти участь у дуже цікавій, хоч і небезпечній пригоді нашого супергероя Бетмена у його боротьбі з інопланетним злом, яке захотіло позмагатися силами з самою непереможною суперлюдиною Бетменом!

  Злі і дуже неприємні інопланетяни звалилися прямо з небес на вулиці славного Готема і настрій їх досить агресивний і не дружелюбний! А адже вони могли б потоваришувати з Бетменом і він би покатав їх на своєму бетмобілі! Але доля вже визначена нашим героєм! Він оголосив справжню війну!

  Бідне місто Готем було дуже сильно пошкоджене через цих злісних зелених чоловічків! Але інопланетяни не очікували, що у жителів Готема є справжній супергерой, який з вашою допомогою зможе протистояти цим не бажаним гостям і битися з ними.

  У грі вам потрібно бігати по лабіринту, ухиляючись від всіх бомб і інших небезпек при цьому вбиваючи всіх ворогів, які будуть потрапляти вам на шляху. Але головне, вам необхідно дістатися до найголовнішого з інопланетян і продемонструвати на його зеленому тілі, всю вашу силу удару і злість.

  Помститеся їм за місто Готем і відправте туди звідки вони прилетіли на дуже довгий час!

  Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015 Mult family Games | Правовласникам