Гра Дудл Джамп Делюкс

  Ігри » Ігри Дудл Джамп » Гра Дудл Джамп Делюкс
  Оцінка: 3631 очок, Голосів: 836

  Опис Гри:

  Пропонуємо вам зіграти в нашу нову гру "Дудл Джамп Делюкс", яка є більш новою з поліпшенням сюжетної лінії про улюбленця героя Дудл Джампа!

  Дудл Джамп - це популярна гра, яка розроблена і випущена Lima Sky для багатьох телефонних платформ. Зроблена вона на прикладі гри PapiJump від SunFlat і має просту, мальовану, але дуже прикольну графіку, а так само нескладне управління.

  Головною метою гри є допомогти Дудлеру дістатися якомога вище по платформах і набирати дуже велику кількість очок, чим більше - тим краще.

  У нашій грі "Дудл Джамп Делюкс" вас, як і раніше чекають дуже захоплюючі стрибки вгору по платформах разом з дуже цікавим зелених героєм. Завданням гравця буде не дати Дудлеру, після здійснення чергового стрибка, звалитися вниз вашого екрану. Але при цьому, потрібно дуже постаратися зібрати ще бонуси і заробити якомога більше очок, піднімаючись все вище.

  На шляху вам будуть зустрічатися велика кількість різних типів платформ, які будуть руйнуватися, мерехтіти, рухатися а також робити безліч інших дій. А ще попереду гри "Дудл Джамп Делюкс" вас чекає дуже багато різноманітних бонусів, деякі з них, можуть дуже стати в нагоді вам в грі.

  Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам