Гра Дудл Джамп з тигром

  Ігри » Ігри Дудл Джамп » Гра Дудл Джамп з тигром
  Оцінка: 1573 очок, Голосів: 378

  Опис Гри:

  Ви дуже захоплюєтесь стрибками, і як тільки у вас є вільна хвилинка починаєте тренувати себе? Тоді ви точно знаєте що таке переломи та забиття! Але у вас зараз є можливість здійснити дуже багато стрибків і не отримати не єдиної подряпини! Як? Та дуже просто, починайте грати прямо зараз в нашу гру "Дудл Джамп з тигром" і насолоджуйтеся стрибками без травм.

  Пропонуємо вашій увазі чергову серію дуже популярної у всьому світі гри Дудл Джамп - "Дудл Джамп з тигром", яка присвячена пригодам маленького зеленого чоловічка , і в цій серії гри вам належить пограти у вже звичний Дудл Джамп разом з Тигром з популярного мультфільму про Вінні Пуха.

  Герой гри "Дудл Джамп з тигром" завжди дуже любив веселитися і постійно дуріти разом з його друзями, і сьогодні він вирішив трохи пограти і трохи пострибати по хмарах. Вам належить взяти участь в цій захоплюючій пригоді і допомогти Тигрі піднятися якомога вище в небо і заробити за це як можна більше очок. Пам'ятайте, що вашому героєві ніяк не можна впасти вниз, адже тоді він розіб'ється, а ваша гра буде програна.

  Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам