Гра Бійки на мечах: Кунг Фу Кролики!!

  Ігри » Ігри Бійки » Гра Бійки на мечах: Кунг Фу Кролики!!
  Оцінка: 681 очок, Голосів: 165

  Опис Гри:

  Плюшеві звірята добрі і пухнасті кролики взялися за мечі. Вам доведеться захистити місто кроликів від іногородніх завойовників у грі Бійки на мечах: Кунг Фу Кролики.

  Броньовані носороги і лучники собаки, так і намагаються знищити нашого головного персонажа. Але наш маленький кролик нагострив лезо меча і готовий вбити нахабних завойовників свого маленького князівства.

  Ще не так давно він був маленький і пухнастий, а зараз перетворився в справжнього воїна, який вміє добре володіти мечем і щитом проти кровожерливих ворогів, які хочуть панувати в його улюбленому маленькому князівстві. Наш воїн кролик в грі бійки з мечами готовий дати гідну відсіч всім кривдникам, які позбавили його спокійного і безтурботного життя.

  Його колишня захопленість спортивним фехтуванням перетворилися в неоціненний обов'язок перед Батьківщиною, так як середньовічні завойовники не зрозуміли простої прописної істини: хто на кролика піде, той від кролика загине, така ж інтерпретація даного правила застосовна і до меча.

  Тому у нашого кролика єдина надія звільнити своє князівство і свою маленьке селище закладена в умінні користуватися мечем і щитом у Вашому вмілому управлінні з клавіатури. Також в цю гру про бійки на мечах можна грати в двох, варто підключити режим мультиплеєра.

  Управління в грі Бійки на мечах: Кунг Фу кролики

  1) WASD - пересування головним персонажем по ігровому полю

  2) J - нанесення удару мечем

  3) K - стрибок

  .

  Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам