Гра ГТА Вай сіті: Азіатська розбірка

  Ігри » Ігри ГТА » Гра ГТА Вай сіті: Азіатська розбірка
  Оцінка: 1024 очок, Голосів: 249

  Опис Гри:

  Що може бути цікавіше, ніж займатися викраденням дуже крутих тачок і при цьому не нести за це ніякої кари! Звичайно ж таке не можливо в нашому реальному світі і це краще таке не робити якщо ви не хочете потрапити за ґрати. Але от у віртуальному світі, ви можете робити все, що вам тільки заманеться.

  Починайте грати в нашу захоплюючу і динамічну гру "ГТА Вай сіті: Азіатська розбирання" прямо зараз і ви самі у всьому переконаєтесь.

  "ГТА Вай сіті: Азіатська розбирання" продовжує пригоди відомих героїв з гри ГТА Вай Сіті. Тільки на цей раз дія проходить в новій локації. В іншому, так само як і в ГТА Вай Сіті: угоняйте автомобілі, виконуйте завдання клану. Підходимо до телефону і отримуємо завдання. Після цього звіт пішов. ГТА: Азіатська розбирання гарантує Вам справжній екшн. Угоняйте машини, використовуйте зброю убиваючи перехожих, тисніть їх автомобілем. Робіть що завгодно. Головне виконати завдання! Дуже просте і зручне управління полегшить завдання. Пересування - стрілки, ctrl - атака/стріляти, пробіл - сісти в машину, Shift - вийти з машини. Приємна графіка. Загалом онлайн-версія не підвела. Захоплююча пригода вам гарантована. Удачі, у вас все обов'язково вийде!

  Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам