Гра ГТА 4

  Ігри » Ігри ГТА » Гра ГТА 4
  Оцінка: 3153 очок, Голосів: 721

  Опис Гри:

  GTA 4 - тепер онлайн! В ГТА 4 ви можете відчути себе крутим викрадачем дорогих авто. Головний герой, Ніко Белич американський емігрант з Сербії. Сербська діаспора "прихистила" свого земляка в Сполучених Штатах Америки і тепер після довгих поневірянь і безгрошів'я у нього з'явився шанс по-справжньому заробити. Ніко Белич вступає в злочинне угрупування, яке займається викраденням автомобілів. Але Ніко поки не вміє цього робити. Йому належить довгий шлях від новачка до крутого професіонала.

  Вам разом з Ніко належить пройти всі етапи становлення гангстера, навчиться майстерності злому і викрадення і довести його до рівня професіонала. Від того, як Ніко пройде навчання залежить наскільки багато він зможе заробити грошей. Ніко хоч і не професійний викрадач але амбітності у нього не відняти. Він хоче не тільки заробити якомога більше грошей, але й піднятися у кримінальному світі ставши главою кримінального клану контролюючого весь Ліберті сіті! В ГТА 4 Вам разом з Ніко належить довгий, важкий, але дуже цікавий шлях.

  Пройшовши навчання, і отримавши рекомендації, Ви отримуєте перші завдання від керівництва клану. Потрібно вкрасти кілька ексклюзивних автомобілів. Але спочатку потрібно пройти перевірку "викравши" автомобіль від якого у Ніко є ключі.

  Це задачка для дітей! Але поставитися до неї потрібно відповідально, від цього залежить подальша кар'єра Ніко. Знайдіть потрібний автомобіль на стоянці і доставте його в потрібне місце. Але зробити це потрібно швидко, час обмежений. Також не варто забувати що викрадаються автомобілі не для розваги. Це бізнес. Автомобілі повинні бути в ідеальному стані щоб їх можна було продати. Коротше - ніяких сутичок і навіть подряпин!

  Пройшовши невелике випробування Ніко отримає завдання складніше.

  Тепер у Ніко немає ключів. Так що доведеться розкривати машини за допомогою відмичок. Ця частина місій виділена в окремі міні-ігри. Далі - більше. По мірі проходження ГТА 4 готує багато сюрпризів. Це охорона, від якої потрібно триматися подалі. Камери спостереження - потрібно розбивати як можна швидше. Ваша тактика це швидкість і непомітність. Якщо Вас помітила охорона або зняли камери - це провал завдання. Бос клану не буде в захваті.

  ГТА 4 - це гра із захоплюючим геймплеєм і різноманітним сюжетом. Вид зверху виправданий для керування автомобілем і обходу камер. Управління рухом класичне за допомогою клавіатурних стрілок, так само за їх допомогою розкриваються замки в міні-іграх. Shift - бігти. Пробіл - пауза. Для дій з предметами (розбити камеру, залізти в машину) натисніть "ч".

  Вид в грі GTA 4 встановлений за замовчуванням зверху, що дуже допомагає уникати камери спостереження, а також підвищує зручність управління автомобілями. На початку місії вам потрібно управляти самим героєм за допомогою стрілок на клавіатурі. Загалом досить зручно. Так що налаштуйтеся і будьте готові до захоплюючої пригоди. Приклавши максимум зусиль Ви станете главою мафіозного клану і фактичним господарем Ліберті сіті. Все у Ваших руках. Удачі!

  Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам