Гра ГТА 5

  Ігри » Ігри ГТА » Гра ГТА 5
  Оцінка: 4358 очок, Голосів: 1005

  Опис Гри:

  GTA 5 одна з найпопулярніших ігор останніх років і онлайн! Краща гра 2013-го року!

  Головний герой - молодий мафіозі Рагаццо з клану Фонтуччи має купу потрібних для групування здібностей - злом і викрадення автомобілів-один з головних! Але мафіозний клан "сім'я Фонтуччи" не одна займається цим високоприбутковим бізнесом на вулицях твого міста, є і інші, з якими належить жорстока боротьба. Рагаццо - один з кращих і йому давно пора піднятися в клані по ієрархії. Клан Фонтуччи, через другу людину в сім'ї - Капореджиме, дає тобі нові завдання - виконавши кожне з яких ти будеш підвищувати свій статус в структурі сім'ї. Використовуй цей шанс на повну і ти займеш місце Капореджиме, а може станеш і босом всього мафіозного клану Фонтуччи. У GTA 5 все залежить від тебе: твій кримінальний статус, майбутнє мафіозного клану і його вплив у кримінальному світі міста. Як далеко ти зможеш зайти залежить від того як ти зможеш реалізувати свої таланти.

  Кожне завдання починається на парковці автомобілів, один з який і є твоїм завданням. Його треба викрасти.

  Ти дізнаєшся його по вказівнику - миготлива стрілка зеленого кольору. Потрібно викрасти автомобіль тихо, не привертаючи уваги, інакше спрацює сигналізація, ти зустрінешся з поліцією і місія буде провалена. Забравшись в автомобіль відкоти його до виїзду із стоянки, обережно маневруючи між іншими автомобілями на парковці. Пам'ятайте про сигналізацію і поліцію, не можна чіпляти інші автомобілі на парковці. Для того щоб уникнути цього потрібно прибрати заважаючи автомобілі з дороги, а потім вже приступати до викрадення об'єкта. Призові залежать також від того, наскільки чисто ти спрацював. Автомобіль повинен бути доставлений в ідеальному стані. Уникайте зіткнень з перешкодами. Чим більше ушкоджень - тим менше грошей ти заробиш, а сильні пошкодження означають провал місії і хрест на кар'єрі крутого мафіозі. Та й не надто роздумуй, діяти потрібно обережно, але швидко, час кожної місії обмежен. Якщо зволікати тебе може помітити охорона!

  Хороший гемплей і захоплюючий сюжет - гарантує тобі багато гострих відчуттів від гри! Так що вперед до вершини кримінального світу. Удачі!

  Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам