Гра ГТА: Крутий Гангстер

  Ігри » Ігри ГТА » Гра ГТА: Крутий Гангстер
  Оцінка: 5576 очок, Голосів: 1242

  Опис Гри:

  Все те, що робить злочинця справжнім гангстером ви можете здійснити тепер в нашій дуже крутий гангстерській грі "ГТА: Крутий Гангстер" у вас є зараз унікальна можливість зіграти онлайн!

  Якщо Ви готові почати підкорювати кримінальний світ - це гра для Вас. Тепер ви можете перевтілитися в цього кримінального авторитета, якого поважають всі інші злочинці з всього злочинного світу.

  Адреналін, гроші і жорстокість: все що потрібно гангстеру. Але ви не просто гангстер, а викрадач автомобілів, а це означає: запаморочливі погоні, швидкі тачки, унікальні завдання від босів кримінального клану. Класична спрайтова графіка і класичне управління за допомогою стрілок - те що потрібно. Як завжди Вам належить викрадати дорогі автомобілі виконуючи різноманітні завдання. Але для початку потрібно пройти нехитре навчання. Складність завдань збільшується у міру проходження. Безліч різних автомобілів розбавлять картинку. Тут є спорткари, мінівени і навіть сміттєвози. Гра заманює. Погоні, перестрілки, складні завдання непогана графіка не дадуть Вам нудьгувати. Пройдіть шлях від рядового викрадача до ватажка кримінального світу міста. Удачі!

  Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам