Гра ГТА Лего: Втечи від мафії

  Ігри » Ігри ГТА » Гра ГТА Лего: Втечи від мафії
  Оцінка: 2585 очок, Голосів: 596

  Опис Гри:

  У кримінальному світі мафія - це кримінальне співтовариство, яке сформувалося основним чином на Сицилії ще другій половині ХІХ століття і як результат, поширилося на групи і створення структури, яка має свій власний кодекс поведінки. Основним заняттям таких груп є рекет, на певній території, це може бути як маленький район у місті, так і ціла країна.

  Пропонуємо вам прямо зараз зануритися в кримінальний світ мафії в нашій грі "ГТА Лего: Втечи від мафії", в якій ви будете грати ні багато ні мало, а роль справжнього водія справжньої мафії.

  Назва говорить сама за себе! Тут і особливості графіки і основний лейтмотив. В ГТА Лего: Втечи від мафії Як водієві мафії Вам належить пройти багато місій і заробити купу грошей. Але для початку потрібно пройти випробування. Приміром перше ти пройдеш після того як знайдеш і знищиш чотирьох мафіозі з конкуруючого злочинного угруповання.

  Все просто - треба тупо їх задавити. Ви ж все таки водій, хоч і мафіозі. Безліч різноманітних завдань не дадуть нудьгувати. Завдання ускладнюються по мірі проходження. Погоні, перестрілки і багато іншого. Просте управління і захоплюючий сюжет. Постарайтеся і станете по-справжньому крутим мафіозі.

  Удачі!

  Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам