Гра ГТА: Міський вибух

  Ігри » Ігри ГТА » Гра ГТА: Міський вибух
  Оцінка: 1800 очок, Голосів: 423

  Опис Гри:

  "ГТА Міський вибух" являє собою дуже цікаву і динамічну гру, яка може стояти на ряду з голлівудськими трилерами. Адже сюжет нашої гри дуже захоплюючий і тримає у постійному напруженні протягом усієї гри, нашого гравця.

  На цей раз ГТА крім стандартної жорстокості характеризується ще й терористичними нотками.

  Тепер Ви не кримінальний мафіозі, а справжній небезпечний терорист, завдання якого убити якомога більше невірних і довести свою перевагу всьому світу.

  Очистити місто від розпусти і гріха. Ви керуєте Автомобілем напханим вибухівкою так що у Вас тільки одна спроба. Потрібно підібратися якомога ближче до об'єктів знищення. При цьому необхідно бути гранично обережним щоб не спровокувати детонацію, і не загинути не виконавши місію. Адже Ваша мета священний джихад. Виконавши місію Ви не станете главою мафії, зате потрапите в рай з гуріями. Так що ставки гранично високі. Управління стандартне. Сюжет неоднозначний і дуже динамічний. Але тим не менш наша гра "ГТА Міський вибух" дуже захоплює і ми впевнені, що час, який ви проведете в ній, не буде нудним. Удачі ми впевнені що у вас все обов'язково вийде і ви пройдете нашу гру "ГТА Міський вибух" без втрат!

  Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015 Mult family Games | Правовласникам