Гра Трансформери: Політ Бамбалбі

  Ігри » Ігри Трансформери і Оптімус Прайм » Гра Трансформери: Політ Бамбалбі
  Оцінка: 1033 очок, Голосів: 263

  Опис Гри:

  Сьогодні вашій увазі пропонуємо нову дуже захоплюючу гру "Трансформери: Політ Бамбалбі" в якій злісні десептикони влаштували засідку у великому каньйоні і зловили Бамбалбі. Але автоботи не здаються так просто, як хотілося б їх ворогам і вони йдуть у бій за звільнення Бамбалбі.

  Для того, щоб вижити і виконати свою місію, наш герой повинен зібрати якомога більшу кількість энергона і використовувати свою силу для того, щоб повністю знищити своїх ворогів всіх до єдиного, одного за іншим.

  Вам необхідно підбирати кристали энергона, і особливо важливо, уникати пасток десептиконів і при цьому знищувати лиходіїв, використовуючи при цьому свої гармати.

  Наша гра "Трансформери: Політ Бамбалбі" дуже захоплююча і створена в оригінальному дизайні з використанням самої новітньої графіки.

  Ви будете у захваті після того, як пройдете її від самого початку і до кінця.

  Зберіть якомога більше так необхідних для знищення ворогів та загарбників Бамбалбі кристалів энергона і ви виконаєте місію, яка призначається для вас у нашій грі "Трансформери: Політ Бамбалбі".

  Пам'ятайте, що чим більше ви зможете зібрати цих таких необхідних кристалів, тим більше у вас буде сил для боротьби з вашими ворогами.

  Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015 Mult family Games | Правовласникам