Гра Трансформери: Солодка перемога

  Ігри » Ігри Трансформери і Оптімус Прайм » Гра Трансформери: Солодка перемога
  Оцінка: 5530 очок, Голосів: 1238

  Опис Гри:

  Сьогодні ми раді представити нову і дуже захоплюючу гру "Трансформери: Солодка перемога" в якій команда жахливих десептиконів на чолі зі злим Старскримом вирішили атакувати місто, і лише доблесні і сміливі автоботи можуть врятувати місто від руйнування.

  Ватажок лиходіїв, які напали на місто Старскрім управляє своїм загоном з допомогою трьох встановлених в атакованному місті спеціальних маячків, і якщо вам вдасться знищити їх, настання ваших ворогів буде зупинено.

  У нашій грі "Трансформери: Солодка перемога" вам належить допомогти Бамблбі прорватися крізь великий натовп ворогів і виконати місію по звільненню міста від жахливих десептиконів разом з їх ватажком Старскримом.

  Доля міста у ваших руках. Не допустіть того, щоб вороги захопили місто і зруйнували його.

  Вам цього лише потрібно показати свій характер, проявити кмітливість і зібрати всю свою силу в кулак і знищити ці спеціальні маячки.

  Все дуже просто і зрозуміло. Починайте грати в нашу гру "Трансформери: Солодка перемога" прямо зараз і ми впевнені, що вам дуже сподобається провести ваш вільний час.

  Бажаємо вам удачі в боротьбі за майбутнє нашої землі і міста, яке в будь-який момент може бути захоплений вашими ворогами.

  Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015 Mult family Games | Правовласникам