Гра Трансформери 4: Бої Трансформерів!!

  Ігри » Ігри Трансформери і Оптімус Прайм » Гра Трансформери 4: Бої Трансформерів!!
  Оцінка: 2036 очок, Голосів: 497

  Опис Гри:

  Сьогодні в нашій новій грі "Трансформери 4 - Бої Трансформерів" настав час фінальної битви між давніми ворогами автоботами і десептіконами, від якох залежить доля всієї нашої Землі - запускайте гру прямо зараз і візьміть участь у вирішенні долі вашої планети.

  Дуже велика кількість битв вже було між автоботами і десептіконами що навіть вже не злічити. І весь час здається, що ось-ось і остаточна перемога однієї з сторін буде визначена і Земля ввергнется в нескінченне і страшне пекло або ж на нашій землі раз і на завжди оселитися мир. Але не все так просто, весь час трансформери якось примудрялися ухилятися один від одного вислизати і відкладати на потім фінальну битву, збирати свої сили і при цьому ще ремонтувати своїх пошкоджених друзів.

  І ось, нарешті сталося і фінальна битва відбудеться прямо зараз, не тільки на ваших очах, але і з вашою безпосередньою участю. І на цей раз це точно буде остання вирішальна битва. Жахливий або прекрасний буде підсумок битви - залежить тільки від вас. І пам'ятайте, що реваншу вже не буде. На цей раз все зайшло дуже далеко і шляху назад немає.

  Так що вам необхідно зібрати сили в кулак і почати дуже важливу битву у вашому житті. Вперед за перемогами. Земля вірить в свого героя!

  Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам