Гра Трансформери бійки: грай безкоштовно онлайн!!

  Ігри » Ігри Трансформери і Оптімус Прайм » Гра Трансформери бійки: грай безкоштовно онлайн!!
  Оцінка: 1609 очок, Голосів: 376

  Опис Гри:

  Пропонуємо вам пограти в нашу чергову гру з серії про пригоди трансформерів "Трансформери бійки" і проявити себе справжнім стратегом проводячи дуже захоплюючий час.

  За вже відомим сюжетом суперники автоботи і десептикони знову починають битви один проти одного. Адже погодьтеся, що дуже цікаво дізнатися, скільки ж потрібно наших ворогів десептиконів і якого калібру, щоб вони змогли перемогти нашого відважного і дуже сміливого героя - Оптимуса Прайма?

  Всі фільми і мультики на цю тему не дають однозначної відповіді на це питання, але у нас є можливість з'ясувати це самостійно зігравши в гру "Трансформери бійки".

  У цій грі, наші друзі трансформери, будуть управлятися вашою мишкою. Для початку гри вам необхідно перетягнути всіх трансформерів на потрібні позиції, які ви самі вважаєте необхідними і вигідними для виграшного бою, а так само в тій кількості, яка вам здається буде самим правильним, а потім, мишкою натискати на кнопку Battle. Після цього натискання на кнопку, вам доведеться просто спостерігати за битвою гігантів і вболівати за ваше військо.

  І якщо ви все зробили правильно, і вдало і в потрібній кількості розмістили ваших трансформерів, ви можете радіти вашій тактичній удачі і перемозі.

  Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015 Mult family Games | Правовласникам