Гра Трансформери 3 - Битва за Кібертрон

  Ігри » Ігри Трансформери і Оптімус Прайм » Гра Трансформери 3 - Битва за Кібертрон
  Оцінка: 3697 очок, Голосів: 869

  Опис Гри:

  Ви вже встигли переглянути всі фільми про легендарних трансформерів і стали їх фанатами. Вам нудно і без нових пригод ваших улюблених героїв-роботів ви не знаєте чим себе зайняти. Тоді наша нова гра про пригоди трансформерів "Трансформери 3 - Битва за Кібертрон" це саме те що вам потрібно. Наша гра "Трансформери 3 - Битва за Кібертрон" - це динамічний 3d екшен, в якому вам належить розправитися з усіма негідниками десептіконами. Але ми поспішаємо вас порадувати, у вашому розпорядженні буде дуже багато різної зброї для ведення ближнього і дальноьго боїв.

  У вас є унікальна можливість вибрати до початку гри саме того героя, який вам найбільше подобається і разом з ним ви будете боротися зі злом, яке вас атакує.

  Варіантів не дуже багато, але зате у вас в розпорядженні найулюбленіші герої - Оптімус Прайм і Бамблбі. А в процесі нашої гри "Трансформери 3 - Битва за Кібертрон" у вас буде можливість трансформуватися у форму автомобіля для того, щоб долати певні ділянки і рівні гри.

  Персонаж нашої гри Бамблбі може трансформуватися в розкішний жовтий Шевроле Камаро, а його партнер по битві Оптімус Прайм - у дуже потужну вантажівку.

  .

  Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015 Mult family Games | Правовласникам