Гра Трансформери перевозять куб

  Ігри » Ігри Трансформери і Оптімус Прайм » Гра Трансформери перевозять куб
  Оцінка: 1211 очок, Голосів: 289

  Опис Гри:

  Пропонуємо вам сьогодні зіграти в нову і дуже динамічну гру присвячену бою трансформерів за людство - "Трансформери перевозять куб".

  Сьогодні потужний артефакт куб Оллспарк, який є причиною, яка привела до створення трансформерів, в небезпеці! Глава автоботів - Оптімус Прайм, прийняв рішення відправитися на важливе завдання, суть якого необхідність терміново рятувати куб і доставити цей артефакт в безпечне для його місце, і ніхто не може впоратися з цією дуже важливою місією краще за нього.

  Вам необхідно допомогти Оптимусу Прайму у виконанні його місії і перевезти Оллспарк на дуже секретну військову базу. Тільки пам'ятайте, що вам потрібно постаратися не втратити цей такий важливий артефакт по дорозі. Адже тоді наше людство залишиться без дуже важливого союзника по боротьбі з нашими інопланетними ворогами дисеприконами.

  Ми віримо, що у вас все вийде і ви в тандемі з ватажком автоботів Оптімус Прайм доставите дорогоцінний куб Оптімус в потрібне місце і вчасно без особливих втрат і пошкоджень.

  Людство вірить в свої здібності! Все у ваших руках і доля людства так само.

  Вперед, приступайте до гри і починайте транспортування Оптимуса прямо зараз.

  Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015 Mult family Games | Правовласникам