Гра Трансформери: Катайся і трансформуйся

  Ігри » Ігри Трансформери і Оптімус Прайм » Гра Трансформери: Катайся і трансформуйся
  Оцінка: 2119 очок, Голосів: 492

  Опис Гри:

  Напевно ви вже переглянули всі серії легендарного фільму про трансформерів і не один раз мріяли побувати на їх місці і мати таку чарівну можливість трансформуватися в улюблений для вас автомобіль чи інший транспортний засіб.

  В нашій захоплюючій та динамічній грі "Трансформери: Катайся і трансформуйся" ми пропонуємо вам взяти безпосередню участь у боях і трансформаціях героїв відомого фільму про трансформерів.

  Знову таки, злісні вороги дружніх до людства автоботів - десептиконів, задумали чергове зло. Вони планують вкрасти могутній артефакт - ключ швидкості!

  У нашій грі "Трансформери: Катайся і трансформуйся" вам необхідно допомогти герою ватажку автоботів - Оптимусу Прайму, зупинити його ворогів і знову таки врятувати наш світ від розрухи.

  Вам необхідно їздити на максимальній швидкості, для того, щоб дістатися до дорогоцінного артефакту першим і не допустити того, щоб підступні плани Мегатрона здійснилися і світ був у величезній небезпеці.

  Як тільки ви досягнете достатньої швидкості, ваш герой Оптімус перетворитися у вантажівку і зупинити його буде дуже і дуже важко.

  Вперед - рятуйте нашу планету. Без вас Оптимусу Прайму не впоратися!

  .

  Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015 Mult family Games | Правовласникам