Гра Трансформери 10 - Темна Сторона Місяця

  Ігри » Ігри Трансформери і Оптімус Прайм » Гра Трансформери 10 - Темна Сторона Місяця
  Оцінка: 949 очок, Голосів: 237

  Опис Гри:

  Наші сміливі союзники в боротьбі проти десептиконів автоботи черговий раз виявляють себе з кращого боку в нашій грі "Трансформери 10 - Темна Сторона Місяця".

  В цей раз, вороги автоботів десеприкони завдали по нашій Землі потужний удар і зараз вся наша планета опинилася в руїнах. У нашого людства залишилася тільки одна єдина надія на автоботів, які будуть битися з армією наших загарбників і можуть зупинити їх, до того, як вони зможуть знищити всіх людей на землі.

  Вам належить допомогти нашим рятувальникам автоботів впоратися з ворогами в цій дуже прикольною грі "Трансформери 10 - Темна Сторона Місяця" і ви зможете врятувати наш світ, до того, як злісні десептикони не нанесли свій основний удар і поки ще не зовсім пізно.

  Ми впевнені, що вашого досвіду і вашої сміливості буде достатньо для того, щоб допомогти нашим союзникам автоботів у боротьбі за порятунок нашої Землі і нашими головними ворогами - десеприконами.

  Швидше приступайте до гри "Трансформери 10 - Темна Сторона Місяця" і рятуйте людство від знищення. Життя людства зараз знаходиться у ваших руках. Вам варто поставитися до цього завдання дуже серйозно і відповідально та проявити усі свої здібності для боротьби з загарбниками.

  .

  Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам