Гра Трансформери: Кам'яний лабіринт

  Ігри » Ігри Трансформери і Оптімус Прайм » Гра Трансформери: Кам'яний лабіринт
  Оцінка: 3215 очок, Голосів: 738

  Опис Гри:

  Наші відважні герої з фільму про трансформерів весь час чекають битви за порятунок нашої Землі. У них немає часу на відпочинок і сьогодні, в нашій новій грі про пригоди трансформерів "Трансформери: Кам'яний лабіринт" їм знову потрібно битися за порятунок Землі та її жителів - землян.

  На цей раз, наші залізні герої повинні врятувати наш світ від жахливого і дуже небезпечного ватажка їх ворогів десептиконів на ім'я Девастэйтора.

  Як завжди, на шляху їм доведеться подолати дуже багато перешкод, і без вашої допомоги їм просто ніяк не обійтися. Ви зобов'язані їм допомогти, адже від цього залежить подальша доля нашого світу і людства.

  У нашій грі "Трансформери: Кам'яний лабіринт" ви повинні вибрати свого улюбленого героя з наданих в грі і відправитися в шлях несподіваних пригод.

  Ви повинні постаратися вчасно натискати на стрілки і пробіл, для того, щоб об'їжджати або ж руйнувати затори, які виникатимуть на вашому шляху. І головне - вам потрібно знищити гігантського лиходія.

  Вперед до нових несподіваних пригод в нашій грі "Трансформери: Кам'яний лабіринт" від результатів яких залежить дуже багато і ви повинні про це пам'ятати протягом всієї гри і йти до призначеної мети.

  Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам