Гра Трансформери: Лісовий лабіринт

  Ігри » Ігри Трансформери і Оптімус Прайм » Гра Трансформери: Лісовий лабіринт
  Оцінка: 1269 очок, Голосів: 302

  Опис Гри:

  Пропонуємо вам пограти в нашу нову захоплюючу і дуже барвисту гру "Трансформери: Лісовий лабіринт" сюжет якої вас обов'язково здивує і ви захоплююче проведете свій вільний час.

  В цей раз, після фінального бою автоботів з їх найлютішим ворогом Мегатроном вони ніяк не можуть відшукати свого відважного і сильного лідера - Оптимуса Прайма.

  Суть гри полягає в тому, що вам необхідно допомогти автоботам нарешті відшукати свого ватажка і возз'єднатися з ним і вже остаточно знищити їх самих найлютіших ворогів десептиконів у нашій грі "Трансформери: Лісовий лабіринт".

  Для цього вам необхідно поїхати по дорозі і пам'ятайте, що вам потрібно слідувати строго за вказівками бортового навігатора, або в іншому випадку, ви потрапите в засідку, яку влаштував ваш жахливий ворог - Старскрім.

  Все досить легко і зрозуміло. Якщо ви не впевнені, що зможете пройти цей небезпечний лісовий лабіринт, який приведе вас до перемоги, у вас є унікальна можливість перевірити свої сили у нашій грі "Трансформери: Лісовий лабіринт".

  Ми впевнені що у вас все обов'язково вийде і ви приведете автоботів до їх лідера Оптимуса Прайма в найбільш безпечний спосіб і дуже швидко.

  Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015 Mult family Games | Правовласникам