Гра Трансформери на мотоциклах

  Ігри » Ігри Трансформери і Оптімус Прайм » Гра Трансформери на мотоциклах
  Оцінка: 1036 очок, Голосів: 251

  Опис Гри:

  Пропонуємо вам зіграти в нашу нову динамічну і дуже захоплюючу гру "Трансформери на мотоциклах" в якій вам як завжди необхідно буде рятувати землю від навали чергових лиходіїв.

  У нашого віртуального героя Оптимуса Прайма як на зло, щось заклинило в механізмі його перетворення, і для того, щоб йому дістатися до мегатрона він повинен тепер пересісти на мотоцикл і використовувати його для пересування.

  У нашій грі "Трансформери на мотоциклах" вам необхідно допомогти нашому провідникові сміливих друзів землян автоботів, як можна швидше доїхати до мети, яку він собі призначив. Але, зверніть свою увагу на те, що при його подорожі на мотоциклі Оптімус Прайм повинен постаратися залишитися в повному порядку і бути цілим і неушкодженим.

  А адже в нашій грі "Трансформери на мотоциклах" по дорозі непогано б було позбирати емблеми автоботів, за які ви можете отримати додаткові очки.

  Ну як, ви зможете впоратися з цим дуже відповідальним завданням і доставити ватажка автоботів Оптимуса Прайма в цілості й схоронності на мотоциклі?

  Якщо ви впевнені у своїх силах або у вас є сумніви в тому, чи зможете ви це зробити, ми пропонуємо просто зараз перевірити себе і тоді ви дізнаєтеся, на що ви здатні!

  Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам