Гра Трансформери: Гонка в пустелі

  Ігри » Ігри Трансформери і Оптімус Прайм » Гра Трансформери: Гонка в пустелі
  Оцінка: 1247 очок, Голосів: 307

  Опис Гри:

  Найцікавіше заняття для любителя швидкої їзди - це поганяти на мотоциклі або автомобілі по пустелі. Адже це так захоплює, коли на вашому шляху дуже мало перешкод, але в той же час, ви навіть не можете уявити, що вас може чекати за черговою купою піску.

  Ми пропонуємо вам перевірити себе на те, на скільки ви гарний і професійний гонщик погравши в нашу нову і дуже захоплюючу гру "Трансформери: Гонка в пустелі".

  Наш віртуальний персонаж гри "Трансформери: Гонка в пустелі" Оптімус Прайм продовжує свою чергову божевільну гонку на мотоциклі по випаленій пустелі. Він потребує вашої допомоги. Вам необхідно допомогти ватажку автоботів дістатися до лігва його одвічних ворогів десептиконів і як можна швидше, адже від того, наскільки швидко йому вдасться дістатися до цього лігва, залежить доля всієї нашої Землі.

  На вашому шляху будуть зустрічатися гранати, які вам необхідно буде збирати. І коли ви будете збирати ці гранати, ви будете мати можливість отримати додаткове прискорення.

  Але пам'ятайте, що чим швидше ви будете рухатися на мотоциклі, тим легше ви зможете перевернутися. Так що вам варто бути гранично уважним і обережним!

  Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам