Гра Трансформери: Оптімус Прайм

  Ігри » Ігри Трансформери і Оптімус Прайм » Гра Трансформери: Оптімус Прайм
  Оцінка: 1157 очок, Голосів: 303

  Опис Гри:

  Представляємо Вашій увазі нашу нову дуже круту гру "Трансформери: Оптімус Прайм" в якій наш віртуальний герой Оптімус Прайм - лідер автоботів повинен знову і знову справлятися з усіма труднощами, які з'являються на його шляху.

  У грі "Трансформери: Оптімус Прайм" вам необхідно допомогти лідеру автоботів врятувати його вірного друга. Знову десептикони показали свою злість за попередні поразки в битвах і викрали Бамблбі і тримають його в полоні. Наш відважний Оптімус Прайм поспішає на допомогу свого вірного товариша, шлях до бази десептиконів чекає дуже складний і непередбачуваний.

  Оптімус Прайм буде пролітати по небезпечним космічним лабіринтам, але не дивлячись не на що з'являються на його шляху перешкоди і небезпеки, він просто таки зобов'язаний впоратися з усіма цими труднощами і врятувати свого друга Бамблбі з полону дуже небезпечних ворогів десептиконів.

  Та ви, як справжній професіонал з ведення боїв в космосі, зобов'язані допомогти нашому героєві впоратися з цією неприємною ситуацією і звільнити полоненого Бамблбі. Адже він завжди з відчаєм захищав нашу планету від будь-якої виниклої на ній небезпекою, тепер же він сам потребує вашої допомоги і ви повинні йому в цьому допомогти.

  Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам