Гра Трансформери стрілялки: грай безкоштовно онлайн!!

  Ігри » Ігри Трансформери і Оптімус Прайм » Гра Трансформери стрілялки: грай безкоштовно онлайн!!
  Оцінка: 4979 очок, Голосів: 1149

  Опис Гри:

  Ось вашій увазі хочемо представити нашу нову дуже захоплюючу гру про трансформерів "Трансформери стрілялки".

  В нашій грі вам потрібно допомогти нашому герою Бамблбі впоратися з дуже важливою місією, яку поклали на нього у грі "Трансформери стрілялки".

  Його вірний друг Оптімус Прайм, який є ватажком автоботів, не може робити все сам, як і ніхто в нашому світі не може весь час обходитися без чиєї-небудь допомоги і весь час робити все самостійно.

  Добре, що у наших друзів трансформерів є дуже згуртована команда і будь-кому з цієї команди завжди можна довірити дуже відповідальну місію.

  Сьогодні в нашій грі "Трансформери стрілялки" Оптимусу Прайму треба відправити на дуже важливе завдання свого вірного друга Бамблбі. А вам потрібно буде допомогти нашому герою у виконанні покладеної на нього місії.

  Управляйте вашим автоботом з допомогою клавіатури. При натисканні на стрілоки вправо і вліво ваш автобот буде рухатися вперед і назад, а при натисканні на стрілку вгору - він буде стрибати, при натисканні на пробіл - стріляти.

  Ви так само можете прокачати екіпіровку вашого автобота Бамблбі для отримання ще більших успіхів у нашій грі "Трансформери стрілялки".

  Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам