Гра Сонік екстримал

  Ігри » Ігри Сонік » Гра Сонік екстримал
  Оцінка: 652 очок, Голосів: 160

  Опис Гри:

  Наш герой Сонік - це дуже популярний персонаж відео ігор приставки Цього, який став обличчям цієї компанії і впізнаваний у всьому світі віртуальний герой. Сонік - синього кольору їжачок, який весь час у пошуках захоплюючих пригод і потребує сторонньої допомоги, щоб здалати виникаючі на його шляху перепони.

  Наш герой Сонік вже добре навчився їздити на гірському мотоциклі і літаку, але для поліпшення і підвищення своєї кваліфікації водія йому необхідно практикуватися.

  Пропонуємо вам, сьогодні зіграти в нашу нову захоплюючу і барвисту гру "Сонік екстримал", в якій наш герой, в який раз буде лоскотати вам нерви своїми екстремальними захопленнями.

  У цій грі, вам черговий раз необхідно супроводжувати Соніка у його екстремальних пригодах. Тим більше, що сьогодні майбутня траса буде особливо складна і на ній нашого героя чекає безліч перешкод і небезпек.

  Ви зобов'язані допомогти героєві подолати всі ці перешкоди і вкотре довести, що наш герой за вашою безпосередньою участю, вміє відмінно долати всі труднощі і ганяти на мотоциклі краще всіх.

  Крім того, коли ви будете проходити рівні і заробляти очки, ви зможете відкрити нових персонажів нашої гри.

  Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам