Гра Сонік збирає монети на машині

  Ігри » Ігри Сонік » Гра Сонік збирає монети на машині
  Оцінка: 1033 очок, Голосів: 257

  Опис Гри:

  Герой нашої нової барвистої гри "Сонік збирає монети на машині" легендарний синій їжачок, якого придумали співробітники компанії Сега, для того щоб він став відомий і впізнаваним на ринку відеоігор.

  Наш спритний синій Сонік завжди протиставляється з не менш знаменитим Маріо, який був обличчям компанії Ниндендо. Гра "Сонік збирає монети на машині" дуже динамічна і цікава гра, з дуже яскравою графікою і простим але дуже захоплюючим сюжетом.

  Наш синій герой просто таки не може жити без пригод. Ось і сьогодні він збирається провести свій день дуже цікаво і захоплююче. Сонік - завжди в русі і ви повинні встигати за ним. У сьогоднішній прогулянці наш Сонік буде займатися своєю улюбленою справою - збирати золоті монети і робити це він буде з особливим задоволенням. Адже ви допоможете маленькому їжачку в такому дивовижному занятті? Для того щоб бути ще швидше він взяв собі автомобіль. Для вас це буде, як додаткова відповідальність за автомобіль. Будьте дуже уважними і дуже постарайтеся зібрати всі монети, які будуть зустрічатися вам на шляху.

  Вперед до свого героя і ви зможете промчати по дуже багатьом і яскравим рівням разом з ним і допоможіть йому досягти задуманої мети. Удачі вам і вашому синьому їжачкові.

  .

  Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам