Гра Сонік в одноколісному ралі

  Ігри » Ігри Сонік » Гра Сонік в одноколісному ралі
  Оцінка: 865 очок, Голосів: 203

  Опис Гри:

  Ігри зі знаменитим героєм компанії Вега - Соніком, завжди вирізнялися своєю динамічністю і барвистою графікою, яка захоплює і захоплює, а так само дані ігри мають таку здатність тримати своїх гравців у постійній напрузі. Для того, щоб ці ігри Сонік протікали довше і цікавіше, їх автори придумали різноманітні бонуси у вигляді золотих монет.

  Пропонуємо вашій увазі чергову цікаву і дуже захоплюючу гру "Сонік в одноколісному ралі" зі знаменитим героєм Соніком у головній ролі.

  Сьогодні, герої наших улюблених мультфільмів і відеоігор Сонік, Маріо і Еш вирішили весело і цікаво провести свій день і влаштувати гонки на одноколесних мотоциклах. Адже, це так захоплююче проводити час з друзями, при цьому ще на стільки екстремально.

  Але наші герої дуже люблять веселі та захоплюючі пригоди.

  А ви, готові позмагатися з одним з наших героїв, які популярні в усьому світі. Якщо ви готові проявити свої здібності гонщика, тоді вперед! Вам необхідно вибрати собі одного з наших наданих персонажів і взяти участь у захоплюючому заїзді.

  Не забувайте балансувати на одному колесі, і постарайтеся досягати максимальної швидкості вашого байка і при цьому не здумайте перевернутися і впасти.

  Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам