Гра Сонік на супермотоциклах

  Ігри » Ігри Сонік » Гра Сонік на супермотоциклах
  Оцінка: 680 очок, Голосів: 164

  Опис Гри:

  Ви захоплюєтеся гонками на мотоциклах і завжди, при можливості приймаєте участь в онлайн іграх, які присвячені такого роду гонок? Тоді, ми раді надати вам нашу чергову захоплюючу, барвисту з оригінальним дизайном гру "Сонік на супермотоциклах", яка буде тримати вас в напрузі весь ігровий час і ви отримаєте безліч позитивних емоцій та адреналіну.

  Гонки - це завжди небезпечно але дуже екстремально. Адже що може принести безліч різноманітних людських емоцій, як не красиві і дорогі мотоцикли, а так само неймовірно небезпечна і невідома траса.

  Якщо ви маєте потребу в позитивних але екстремальних емоціях, ласкаво просимо в нашу гру "Сонік на супермотоциклах".

  І при бездоганному проходження даної гри, ваш керований герой Сонік - буде мати почесне місце і стане найкращим гонщиком в історії гонок на супермотоциклах.

  Ви просто таки зобов'язані допомогти нашому віртуальному і дуже популярному герою в усьому світі не впасти мордою в бруд і бездоганно подолати гоночну трасу на його новенькому супермотоциклі.

  Без вас нашому герою не впоратися з небезпечною і дуже захоплюючою задачею. Допоможіть Соніку не впасти і пройти гоночну трасу швидко і першим.

  Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам