Гра Сонік Андерграунд

  Ігри » Ігри Сонік » Гра Сонік Андерграунд
  Оцінка: 2814 очок, Голосів: 642

  Опис Гри:

  Як завжди, наші герої Sonic і Маріо провели чудові і дуже веселі вихідні разом, які були переповнені всілякими небезпечними пригодами, гонками по трасі на спортивних байках і польоти на літаку. Але, на жаль, вихідні закінчилися і Соніку необхідно повертатися додому з планети де проживає Маріо. Наш Сонік зовсім вже забув, що світ в якому живе його друг Маріо дуже непередбачуваний і сповнений небезпек і для того, щоб Сонік зміг вибратися живим і неушкодженим з цього небезпечного світу, йому доведеться дуже сильно потрудитися.

  Допоможіть нашому головному героєві ігри "Сонік Андерграунд" Соніку, подолати всі потрапляючі йому на шляху перешкоди і повернутися до себе додому без особливих пригод.

  В цій ситуації нашому Соніку допоможе дуже досвідчений і безстрашний провідник, яким ви можете виступити. Для цього, вам необхідно почати грати в нашу гру "Сонік Андерграунд" і допомогти бідному втомленому Соніку повернутися від Маріо в цілості й схоронності.

  І повірте нам, крім забезпечення безпечного повернення додому нашого синього їжачка, у грі "Сонік Андерграунд" ви проведете чудовий і дуже захоплююче час. Адже ігри про пригоди Соніка завжди відрізняються своєю динамічністю.

  Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам