Гра Сонік на мотоциклі в Хеллоуїн

  Ігри » Ігри Сонік » Гра Сонік на мотоциклі в Хеллоуїн
  Оцінка: 810 очок, Голосів: 206

  Опис Гри:

  Сьогодні в нашій грі "Сонік на мотоциклі в Хэлуин" вам належить взяти участь в дуже непростій гонці нашого Соніка в дуже містичному святі Хеллоуїн.

  Хелловін - це свято темних сил, злих духів, привидів та іншої нечисті. Традиційно це свято відзначають в кінці жовтня - 31 жовтня в переддень свята Дня всіх святих.

  А в нашій грі про пригоди синього їжака Соніка "Сонік на мотоциклі в Хеллоуїн", наш герой буде проходити перешкоди на своєму новому байку. Він нічого не боїться. Так що, навіть в це саме страшне і похмурне свято в році, наш безстрашний герой вирушив на пошуки своїх улюблених пригод без яких він не може провести ні хвилиночки свого часу. І, звичайно ж, він узяв собі на допомогу свого вірного друга - мотоцикл. Вам належить допомогти нашому відважному героєві промчати по деяким непростим рівнями нашої гри Сонік на мотоциклі в Хэллуїн і подолати всі перешкоди, які будуть з'являтися на шляху нашого Соніка.

  А в день страшного і похмурого свята Хеллоуїна, і перешкоди будуть такими ж похмурими і страшними.

  Якщо вас не лякають привиди та інша нечисть, тоді допоможіть нашому Соніку побороти усі ці перешкоди і пройти гру "Сонік на мотоциклі в Хэлуин".

  .

  Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам