Гра Сонік на мотоциклі ATV

  Ігри » Ігри Сонік » Гра Сонік на мотоциклі ATV
  Оцінка: 872 очок, Голосів: 209

  Опис Гри:

  Сьогодні наш непосидючий синій герой Сонік черговий раз вирішив провести свій день захоплююче займаючись черговими екстремальними видами керування транспортними засобами.

  Нашого героя нічого не може зупинити в його неймовірному захопленні мотоциклами. Цей вид транспорту просто його слабкість, і при кожній вільній хвилинці він сідає за байк і влаштовує екстремальні гонки.

  Ось і сьогодні, в нашій грі "Сонік на мотоциклі ATV", непосидючий синій їжачок сідає на свій самий улюблений спортивний мотоцикл для того, щоб всім показати, як потрібно їздити по пагорбах на байках.

  Але без вашої допомоги, нашому непосидливому герою ніяк не обійтися. Адже, як би він не любив би їздити на своїх мотоциклах, справжнім асом він може бути тільки під вашим чуйним керівництвом.

  З вашою безпосередньою допомогою у Соніка обов'язково все має вийти на вищому професійному рівні.

  Вам необхідно управляти мотоциклом з допомогою стрілок на клавіатурі, а так само, вам необхідно пройти кожен рівень гри як можна швидше. Але не варто забувати і про підготовлені для вашого синього друга небезпек. Будьте пильні і дуже уважними і не допустіть того, щоб спортивний мотоцикл нашого Соніка перекинувся, а наш герой впав.

  Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам