Гра Сонік на величезній катапульті

  Ігри » Ігри Сонік » Гра Сонік на величезній катапульті
  Оцінка: 809 очок, Голосів: 194

  Опис Гри:

  Ніщо не може налякати нашого синього їжачка Соніка! Він просто таки обожнює проводити свій час як можна цікавіше і екстремальніше.

  Але такого ви ще не бачили і навіть не очікували! У нашій новій грі з серії про пригоди Соніка - "Сонік на величезній катапульті", вам випадає унікальна можливість постріляти зі справжньої гармати, і ким би ви думали, ну звичайно ж нашим Соніком!

  Це буде просто незабутньо і екстремально! Адже така стрілянина може бути дуже небезпечна для нашого їжачка.

  Коли наш Сонік вже набере високу швидкість, він одразу ж згорнеться в калачик і може зруйнувати всі перешкоди, які можуть виникнути на його шляху. Майте на увазі, що для того, щоб розправитися з супротивниками вашого підопічного Соніка найголовніше, щоб Сонік при своєму польоті ухилявся від своїх ворогів і навіть знищував їх за необхідності.

  Вам необхідно точно і дуже акуратно цілитися і вистрілювати з гармати, намагаючись вразити всіх супротивників на повал - швидко і непомітно для їх же самих.

  Будьте впевнені, що тільки з вашою допомогою наш сміливий і дуже активний герой, зможе зробити все по кращому розряду і пролетіти необхідну відстань із знищенням власних противників. Удачі, з вашою допомогою у нашого героя все обов'язково вийде!

  Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам